•  سبزین اعتماد راه آینده

       شرکت سبزین اعتماد راه آینده (Sera)، در سال 1393 با هدف ارائه خدمات فنی در زمینه ی کشاورزی و مشاوره ای برای بالا بردن سطح کیفیت محصولات کشاورزی با بالاترین سطح کیفیت، همکاری خود را با کمپانی معروف اکین تاریم ترکیه آغاز کرد. در جهت پیشرفت شرکت و به منظور تکمیل کالاهای سمی با کمپانی بین المللی Agrobest ترکیه قرار داد همکاری منعقد کرد و به عنوان نماینده ی انحصاری این کمپانی در ایران شروع به فعالیت نمود. به منظور توسعه ی کشاورزی پایدار و ارگانیک و حفاظت از محیط زیست در بخش کشاورزی و بهبود وضعیت ماده ی آلی خاک های زراعی در بخش کشاورزی دارای تکنولوژی ساخت مدرن، در نمایشگاه کشاورزی آمستردام هلند (Agritech 2016) شرکت سبزین اعتماد راه آینده و کمپانی Komeco، هلند رسماً همکاری خود را آغاز کردند. به منظور تامین ترکیبات بیولوژیک و با چشم انداز گسترش کشاورزی سالم، با کمپانی های مشهور فعال در این زمینه در کشور های مختلف رایزنی هایی صورت گرفت و در نهایت با کمپانی T.stanes هند با قدمتی بیش از یک و نیم قرن به عنوان همکار شرکت سبزین اعتماد راه آینده در این بخش برگزیده شد. شرکت سبزین اعتماد راه آینده با اعتقاد به نقش انکار ناپذیر تحقیقات و پشتیبانی فنی پیش از تجاری نمودن نهاده ها، کلیه اقلام انتخابی را در مزارع، باغات و گلخانه های تحقیقاتی در نقاط مختلف ایران مورد بررسی قرار می دهد تا ضمن ارائه بهترین محصولات با بالاترین بهره وری، اعتماد و اطمینان خاطر جامعه کشاورزی ایران را فراهم آورد. توسعه و ایجاد فرمول های کودی بر اساس نیازهای اقلیمی و محصولات خاص ایران یکی از مهم ترین برنامه های تحقیقاتی هسته فنی سازمان می باشد که در حال حاضر نیز روی دو محصول استراتژیک ایران (پسته و زعفران) برنامه هایی در حال اجرا است. شرکت سبزین اعتماد راه آینده در مدت زمان کوتاهی که فعالیت خود را آغاز نموده توانسته در ایران بدرخشد و با توکل بر خدا روز به روز در این سرزمین برای افزایش اهداف مورد نظر با داشتن نیروهای فنی مجرب خواهد درخشید. 

  Ekin tarim

       کمپانی اکین تاریم در سال 1994 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کودهای کشاورزی در آنتالیا (قطب کشاورزی ترکیه) آغاز نمود. اکین تاریم در راستای تحقق اهداف خود گام های محکمی در تولید با کیفیت ترین کودهای کشاورزی با حلالیت صددرصد و قابلیت محلول پاشی، عناصر ریزمغذی جامد و مایع، محرک رشد و کودهای ارگانیک برداشته و تابه امروز بیش از 60 نوع از انواع مختلف کود را تولید نموده است. هدف نهایی کمپانی اکین تاریم یافتن راه حلی دائمی برای مشکلات تغذیه ای بخش کشاورزی براساس جدیدترین یافته های علمی در دنیا  می باشد و سیاست کلان کمپانی تا به امروز تولید محصولاتی با بالاترین سطح کیفیت در بین محصولات موجود در دنیا بوده است. بالاترین تضمین اکین تاریم به مصرف کنندگان محصولات انجام تحقیق، بررسی و حساسیت به کیفیت در مورد تک تک محصولات تولیدی می باشد. 

  Agrobest

       اگروبست یکی از بزرگ ترین و معتبرترین کمپانی های تولیدکننده و فرمولاتور سموم و تنظیم کننده های رشد گیاهی می باشد که از سال 2002 شروع به فعالیت نموده است. با توجه به دغدغه های در حال گسترش درباره ترکیباتی که دارای کم ترین خطر برای بشر، محیط زیست، ایمنی غذایی و قابلیت استفاده در کشاورزی ارگانیک و تکنیک مبارزه تلفیقی آفات وجود دارد، اگروبست از سال 2012 شروع به همکاری با کمپانی مشهور T.stanes کرده و در این زمینه 6 آفتکش میکروبی و یک آفت کش گیاهی را ثبت و وارد بازار نمود.
  محصولات اگروبست در 8 دسته تولید می شوند که شامل: کنه کش ها، تنظیم کننده های رشد، آفتکش های بیولوژیک و گیاهی، برگ ریزها، قارچ کش ها، علف کش ها، حشره کش ها و نماتدکش ها می باشد.
  اگروبست در حال حاضر محصولات خود را به 5 قاره مختلف دنیا صادر می کند. کشورهای روسیه، بلاروس، اکراین، ترکمنستان، قزاقستان، ازبکستان، آذربایجان، نیجریه، سودان، مصر، اردن، یمن، عربستان صعودی، مراکش، بنین و کشورهای اتحادیه اروپا و آمریکای جنوبی مقصد اصلی محصولات اگروبست طی سال های اخیر بوده اند.  komeco

       این کمپانی به عنوان یک کمپانی تخصصی فراوری کننده کودهای مرغی و گاوی به صورت کمپوست و پلت شده با بالاترین کیفیت است. به واسطه درصد بالای کربن آلی، کودهای آلی komeco ساختمان خاک را بهبود بخشیده و ظرفیت نگهداری آب را افزایش داده و تعادل غذایی خاک را برقرار می کند. به دلیل وجود مکانیسم کندرهشی در کودهای پلت شده komeco آزادسازی پیوسته عناصر غذایی در طول دوره رشد گیاه میسر خواهد بود. komeco از یک تکنیک انحصاری در فرآیند کمپوست کردن ترکیبات آلی بهره می برد که این تکنیک حاصل تحقیقات داخلی کمپانی می باشد. کودهای آلی در این کمپانی کاملا به شیوه ی زیستی کمپوست شده  و عاری از عوامل نامطلوب (قارچ ها و باکتری های بیماری زا و بذور علف هرز) می باشند. درصد متعادل عناصر غذایی، عاری بودن از بذور علف هرز و بی بو بودن در نتیجه پروسه متمایز کمپوست شدن و همچنین بهبود ساختمان و ظرفیت نگهداری آب خاک به دلیل درصد بالای کربن آلی، اطمینان از کیفیت بالای تولید و محصول را برای کشاورزی حاصل می کند. 

  T. stanes

       نقطه آغازین شروع به کار کمپانی به سال 1861 برمی گردد. در حال حاضر این کمپانی در کشور هندوستان مستقر است و بخش های تحقیقاتی گسترده ای را در زمینه کشاورزی اکولوژیک و زیستی در اختیار دارد. امروزه کمپانی مبدل به یک مرکز بزرگ تولیدی تجاری در شبه جزیره هند است که در بخش تولید و بازاریابی طیف وسیعی از نهاده های خاص کشاورزی از جمله کودهای آلی، عناصر ریزمغذی، کودهای زیستی، آفتکش های گیاهی، حشره کش ها و قارچ کش های میکروبی، ترکیبات ضد تبخیرو تعرق، بذور و... فعال است.
  این کمپانی با قدمت بیش از 150 سال در بین تولیدکنندگان نهاده های زیستی و طبیعی کشاورزی به دوستان زمین شهرت دارد.
لینک های مفید خدمات الکترونیکی اطلاعات بازرگانی کشورها

تماس با ما

تهران - خیابان شیراز جنوبی - بلوار علیخانی - پلاک 43 - طبقه 8
تلفن تماس : 7-88211405 (021)
مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار دانش آموز، نبش دانش آموز 15، ساختمان آیین، پلاک 360، طبقه 5، واحد 503
051-38648688 051-36036627
051-36035344 051-36032890
پست الکترونیک : Info@agrosera.com
شروع گفتگو سلام برای شروع چت در واتس اپ بر روی یکی از کارشناسان زیر کلیک کنید
X
agro