سبزین اعتماد راه آینده(sera)

شرکت سبزین اعتماد راه آینده (Sera) در سال 1392 با اخذ نمایندگی انحصاری کمپانی اکین تاریم ترکیه در ایران رسماً فعالیت خود در زمینه عرضه نهاده ­های کشاورزی را آغاز کرد.

محصولات این شرکت مجموعه­ ای بالغ بر 60 نوع از انواع کودهای آلی، نیمه ­آلی و شیمیایی، هیومیک اسیدها و ترکیبات نمک ­زدا را شامل می­ شود. کلیه مراحل تولید و بسته بندی این محصولات در کشور ترکیه برطبق استانداردهای اتحادیه اروپا و تحت لیسانس هلند انجام شده و مواد اولیه محصولات از بهترین معادن جهان تامین می­ شود. بازار عمده این محصولات کشورهای عضو اتحادیه اروپا و آسیای میانه و بالکان بوده و جدیدا صادرات به آمریکای شمالی نیز آغاز شده است.

این شرکت در راستای کامل کردن مجموعه محصولات کشاورزی خود در سال 1393 اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری  شرکت Agrobest ترکیه(سموم نباتی) در ایران کرده است .

تمام محصولات شرکت  قبل از عرضه به کشاورز در مزارع آزمایشی توسط بخش توسعه و تحقیق شرکت مورد آزمایش قرار گرفته و پس از تائید کیفیت به بازار عرضه شده ­اند. بخش توسعه و تحقیق شرکت سبزین اعتماد، ارتباط مستقیم با بخش فنی کمپانی اکین­ تاریم و اگروبست داشته و با پایش دقیق نیاز محصولات مختلف با توجه به شرایط اقلیمی ایران، اصلاحات متفاوتی را روی ترکیبات کودی مختلف اعمال کرده تا بتواند با کیفیت ترین محصولات را در اختیار کشاورزان عزیز قرار دهد، چنانکه تائید مصرف کنندگان در مناطق مختلف ایران گواه این امر بوده است.

مهمترین آرمان شرکت سبزین اعتماد راه آینده عرضه محصولاتی با بالاترین سطح کیفیت به کشاورزان خواهد بود.

تیم کارشناسی و فنی شرکت  Sera برای تمام محصولات زراعی و باغی در تمام نقاط کشورمان با در نظر گرفتن تمام متغیرها برنامه تغذیه ­ای متناسب بر حسب محصولات شرکت ارائه کرده تا کشاورزان زحمت­کش بهترین نتیجه از محصولات  و هزینه کرد خود را مشاهده نمایند.

فرم ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی (*)

لطفا فیلد را کامل نمایید
پست الکترونیک (*)

لطفا فیلد را کامل نمایید
شماره تماس (*)

لطفا فیلد را کامل نمایید
متن پیام

Invalid Input